Książki, jakie można kupić mamie

Prezent dla mamy na święta powinien mieć wyjątkową oprawę (https://www.taniaksiazka.pl/prezenty/najlepsze-prezenty-dla-mamy-na-swieta). Nie, nie trzeba myśleć o tym, aby podarować jej “gwiazdkę z nieba”. Ludzie czasem błędnie myślą, że muszą wymyślić niestworzone rzeczy, aby sprawić komuś przyjemność. Tak nie musi być. Czasem zwykła, prosta rzecz jest w stanie sprawić ogromną radość. Na liście takich rzeczy mogą znaleźć się ciekawe książki.

“Zasypani zakochani”

Chyba nikt nie odmówi sobie przeczytania kolejnej książki, którą stworzyła niesamowita Agnieszka Lingas-Łoniewska? Dilerka Emocji zaprasza do poznania niezwykłej historii Anastazji i Huberta. Dwójki tak niedobranych osób nie można spotkać w żadnym innym miejscu. A wszystko zaczęło się od tego, że Anastazja zajęła się pensjonatem swojej babci. Bohaterka nie ma kompletnie o tym pojęcia, jak to się robi. Nie ma zamiaru się poddawać. Robi wszystko, aby pensjonat mógł funkcjonować, a goście byli zadowoleni. Wśród nich znajduje się Hubert – stały gość, którego jej babcia doskonale zna. Co prawda, mężczyzna ma bardzo miłą aparycję, ale ma także niewyobrażalne żądania. Śnieżyca odcina pensjonat od świata. Anastazja jest zapaloną miłośniczką kryminałów. Zaczyna ona podejrzewać, że Hubert…nie jest tym, za kogo się podaje. Czy to możliwe? A może jej wybujała fantazja podsuwa jej nieco absurdalne propozycje?

“Wzgórze Świątecznych Życzeń”

Sylwia Trojanowska zaprasza do Świeradowa-Zdrój. Do miasteczka, gdzie wszystko dosłownie pachnie Świętami. Nie tylko pachnie, ale na każdym kroku czuć już, że już niedługo trzeba będzie zasiąść do Wigilii. Magiczna atmosfera udziela się wszystkim mieszkańcom. Tylko, że nie każdy jest tak pozytywnie nastawiony do tego okresu. Są takie osoby, które nadal żywią do siebie urazę. Nie brakuje tu też ludzi, którzy uodpornili się na miłość, doprowadzając się samodzielnie do nieszczęścia. Czy to możliwe, żeby zbliżające się Święta były dobrą okazją do tego, aby wprowadzić zmiany w swoim życiu? Czas zajrzeć do małego, górskiego miasteczka.